Столтенберг
5.ua

Терористи на Донбасі можуть перейти у наступ - Столтенберг

  Бойовики на Сході України спромоглися суттєво наростити військовий потенціал і тепер здатні без попередження розгорнути наступ.

  Про це заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг, виступаючи в понеділок у штаб-квартирі НАТО в Брюсселі, пише "BBC-Україна" з посиланням на агентство AFP.

  "У східній Україні Росія і сепаратисти мають боєздатність розгортати нові атаки з мінімальним попередженням", - сказав Столтенберг.

  Міністр оборони США Ештон Картер минулого тижня попередив, що бойовики, на його думку, "явно готуються до нового кола збройних дій".

  Єнс Столтенберг сказав журналістам, що паралельно з нарощуванням російських військових сил на українському кордоні тривало постачання важкої техніки, танків і систем протиповітряної оборони бойовикам у східній Україні.

  "Ніхто не може нічого сказати про їхні наміри, але ми закликаємо Росію припинити підтримувати сепаратистів, поважати непорушність кордонів і скористатися всім своїм впливом на сепаратистів, щоби повністю виконати Мінські угоди", - додав Єнс Столтенберг.

  Попередній матеріал
  Норвегія надасть 5 млн євро допомоги для переселенців із Донбасу
  Наступний матеріал
  У США свиня балотується в мери

  Росія несе особливу відповідальність за дотримання Мінських домовленостей – генсек НАТО

  Чим швидше введемо стандарти НАТО, тим важче НАТО буде нам відмовити – нардеп

  Через зростання загрози з боку Росії, питання вступу до НАТО стає актуальним - Порошенко

  НАТО передислокує штаб командування до Румунії на 12 днів