Терористи могли збити український безпілотник і "Боїнг" з одного "Бука" - штаб АТО

  А напередодні терористи із установки "Бук" збили український безпілотник. Той здійснював розвідку і встиг передати до штабу АТО чимало інформації про зосередження та пересування загарбників, а також про те, яким чином вони відстежують повітряний простір.


  Однак під час повернення на базу, апарат збили бойовики.

  Деталі "5-му каналу" повідомив речник оперативного штабу АТО Владислав Селезньов. Він припустив, що терористи стріляли з того ж "Бука", котрий збив "Боїнг" Малайзійських авіаліній.

  "Безпілотник сил АТО виконував визначений політ над визначеним районом з метою виявлення позицій зенітно-ракетних комплексів бойовиків. По нашому безпілотному літальному апарату був нанесений ракетний удар, внаслідок чого цей безпілотний апарат було знищено. Таким чином було виявлено позиції бойовиків, на яких розташований зенітно-ракетний комплекс "Бук" М-1. Ми вкотре підтверджуємо, що на озброєнні у бойовиків є зенітно-ракетні комплекси "Бук" М-1. Імовірно, що саме за допомогою такого зенітно-ракетного комплексу було пасажирський літак Малазійських авіаліній "Боїнг-777"", – припустив офіцер.

  Попередній матеріал
  Залізнична аварія в Німеччині - кількадесят поранених
  Наступний матеріал
  Українські бійці зачищають Дебальцеве від залишків терористів