фото Twitter / Max Seddon

Терористи хочуть вивезти тіла усіх пасажирів збитого ними "Боїнга" у невідомому напрямку - ЗМІ

  Тіла загиблих у катастрофі малайзійського лайнера бойовики перевезли до Тореза, щоби відвести їх у невідомому напрямку. Про це повідомляють іноземні журналісти.


  Бойовики завантажили тіла до вагонів-рефрижераторів. Машиністи поїзда повідомили репортерам, що не знають, куди повезуть тіла. До торезького вокзалу прибули представники ОБСЄ. За їхніми словами, в організації не знають, скільки тіл перебуває у поїзді-рефрижераторі. Тільки-но представники ОБСЄ залишили залізничну станцію, звідти зникли і озброєні терористи, тож тепер тіла ніхто не охороняє.

  Нагадаємо, сьогодні російські терористи виступили із заявою, у якій обіцяють пустити експертів на місце падіння "Боїнга" взамін за припинення АТО. При цьому вони продовжують усіляко знищувати сліди причетності Росії і Путіна до злочину, зокрема - вивезли з місця катастрофи Boeing-777 у невідомому напрямку півсотні мішків з тілами.

  Поки що бойовики не дають працювати на місці аварії ані експертам, ані спостерігачам від ОБСЄ. Їх привозять під конвоєм на кілька годин, обмежують доступ до уламків літака та речових доказів, погрожують зброєю. Терористи також змусили місцевих шахтарів зібрати частину тіл і вивезли їх – начебто, до Донецька.

  Однак, як повідомляють учасники місії з місця подій, терорист, який представився "міністром охорони здоров’я ДНР" і запевняв про вивезення тіл до донецького моргу, ще вчора це заперечив, тож де зараз вивезені рештки (яких, нагадаємо, назбирали у близько 50 мішків) – абсолютно невідомо.

  Як пояснив напередодні екс-міністр оборони Євген Марчук, терористи, вочевидь, вивозять з місця трагедії тіла тих пасажирів, які були уражені уламками ракети, що збила літак. Таким чином вони намагаються приховати причину загибелі лайнера і причетність Путіна до терористичних дій в Україні.

  Президент Петро Порошенко уже назвав ці дії промосковських бандитів подвійним міжнародним злочином. Спершу бойовики з російської ракетної установки збили пасажирський літак, що призвело до загибелі майже трьох сотень людей. А тепер знущаються над тілами померлих, транспортуючи їх з місця на місце і знищуючи докази.

  Попередній матеріал
  Донецька міськрада не зафіксувала значних пошкоджень від нічних боїв
  Наступний матеріал
  США нададуть спеціалістів для розслідування загибелі "Боїнга" на Донеччині
  Loading...