5.ua

Терористи готуються підривати будинки у Слов’янську - МВС

  Велику кількість вибухівки завозять терористи до будівлі управління Служби безпеки, прокуратури, міліції, а також до міськвиконкому Слов'янська, повідомляє прес-служба МВС з посиланням на представників антитерористичної операції.


  Також у повідомленні йдеться про те, що вибухові пристрої екстремісти почали закладати в адмінбудівлі вночі. Про це розповіли силовикам місцеві жителі. За їхніми словами, сепаратисти обговорюють між собою, що тільки-но силовики почнуть черговий наступ, адміністративні будівлі в місті підірвуть. Мовляв, це робиться для того, щоб потім звинуватити у знищених будівлях українську владу, за сценарієм Абхазії.

  Водночас, Міноборони повідомляє, що бойовики озброїлися протитанковими ракетними комплексами "Фагот" російського виробництва.

  Ранкова ж перестрілка на околиці Слов'янська минула без жертв – повідомила таке керівник відділу охорони здоров'я міськради Олена Джим. Зранку біля міста знову точилися бої. Як повідомив керівник центру військо-політичних досліджень Дмитро Тимчук, група терористів на світанку намагалася прорватися, щоб утекти зі Слов'янська. Але українські вояки стали їм на заваді.
  Попередній матеріал
  Польща і НАТО обговорять події в Україні
  Наступний матеріал
  Українські війська стягують бойову техніку до Маріуполя - ЗМІ