фото svobodaslova.in.ua

Терористи далі порушують умови перемир’я - штаб АТО

  Терористи продовжують порушувати оголошене перемир’я та обстрілюють позиції сил АТО. Про це заявив Олексій Дмитрашківський, речник інформаційного штабу Антитерористичної операції.


  Дмитрашківський наголосив: обстріли зафіксували поблизу населених пунктів Щастя, Артем, Орлівка. Із "Градів", мінометів та артилерії було обстріляно аеродром "Донецьк".

  Олексій Дмитрашківський дослівно сказав наступне: "Військовослужбовці Збройних сил України в односторонньому порядку продовжують виконувати вимоги перемир’я та припинення вогню. Разом з тим, протягом минулої ночі було зафіксовано обстріли позицій та блокпостів наших військ неподалік населених пунктів Щастя, Артем, Орлівка. З застосуванням БМ-21 "Град", артилерії, мінометів був обстріляно аеродром "Донецьк". Військовослужбовці сил АТО продовжують зберігати вимоги домовленостей про припинення вогню і не піддаються на провокації терористів".

  Напередодні медіацентр АТО повідомив про обстріли російськими терористами населених пунктів на Донбасі Тоненьке, Староласпа, Центральний, Вуглегірськ, Попасне, Перше травня, Ленінське.

  Попередній матеріал
  Крим знову буде українським - Порошенко
  Наступний матеріал
  На Луганщині керівництво АТО і представники ОБСЄ обговорили режим припинення вогню