gazeta.ua

Терористи активізувалися в районі Луганська - Тимчук

  Закінчення оперативної паузи і продовження активних дій сил АТО викликали у відповідь активізацію терористичних груп, зокрема, в районі Луганська. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив директор Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук.


  За оперативними даними групи "Інформаційний Опір", в районі Красного Яру (Луганськ) відзначалися активні бойові зіткнення підрозділів сил АТО з бойовиками.

  В районі Успенки підрозділи 80-ї аеромобільної бригади вступили у вогневий контакт з противником. Знищена жива сила і озброєння бойовиків.

  Проведена спецоперація силами підрозділів 30-ї омбр та 3-го окремого полку спецназу.

  "Противник здійснив ряд обстрілів позицій сил АТО, в тому числі обстріл вівся і з боку Росії", - повідомив Тимчук.

  Зокрема поблизу Красного Яру зі стрілецької зброї обстріляний блок-пост і позиції підрозділів сил АТО. Поблизу Вергунського роз'їзду (Луганськ) позиції сил АТО обстріляні з мінометів і РСЗВ БМ-21 "Град".

  Із РСЗВ БМ-21 "Град" тричі обстріляні позиції силовиків в районі аеропорту в Луганську, двічі із РСЗВ БМ-21 "Град" обстріляні позиції сил АТО поблизу Новоаннівки.

  Також із "Граду" обстріляні позиції силовиків поблизу Стукалової Балки, з мінометів обстріляні блок-пости поблизу Камишного та Мілового.

  З території Росії обстріляні позиції українських силовиків поблизу Благодатного.
  Попередній матеріал
  Якщо Україна вирішить змінити позаблоковий статус, ми це поважатимемо - генсек НАТО
  Наступний матеріал
  В Росії, щоб підключитися до Wi-Fi у громадських місцях, потрібно буде пред'являти паспорт
  Loading...