Терористи 8 разів за добу атакували сили АТО та обстріляли Слов’янськ - РНБО

  Вісім разів за минулу добу бойовики порушили режим перемир’я. Про це повідомили в Раді національної безпеки й оборони.


  При цьому терористи намагаються дискредитувати українських військових – обстрілюють житлові квартали у місті Слов’янськ.

  Речник інформаційного центру РНБО Андрій Лисенко зазначив: "Активно поширюються інформаційні заяви про, нібито, обстріли українськими силовиками житлових будівель, а також територію РФ і прикордонної та митної служб. Проте встановлено що терористи активно установлюють артилерійську установку у Слов’янську і ведуть з неї вогонь по житлових кварталах міста. Так, вчора о 15.00 під час артосбтрілу терористами Слов’янська загинуло двоє пенсіонерів. частково пошкоджено житловий будинок, а о 19:30 там же було обстріляно будинок державної автомобільної інспекції. Всього в результаті обстрілів загинуло 8 мирних мешканців".

  Також за інформацією РНБО, рішення про продовження перемир’я чи його припинення має бути ухвалене до 22-ї години. Саме в цей час спливає термін одностороннього припинення вогню українською стороною, оголошеного Петром Порошенком. На перемир’ї та призупиненні антитерористичної операції наполягав і російський чільник Володимир Путін. Про це Путін заявив під час чотиристоронньої телефонної розмови за участі керманичів України, РФ, Німеччини та Франції.

  Попередній матеріал
  Всі пасажири і екіпаж російського Мі-8 вижили
  Наступний матеріал
  СБУ гарантує безпеку в зоні дій АТО лише акредитованим журналістам