Терористи здійснили ще 7 обстрілів донецького аеропорту та визволених територій

  Обстрілів на Донбасі менше, але вони є – за сьогоднішній день зафіксовано 7 атак. РНБО вважає, що терористи намагаються спровокувати українські сили на удари у відповідь.

  Втрат серед українських бійців, за наявною зараз інформацією, немає.

  Старий термінал Донецького аеропорту майже зруйнований. Зі стін стирчить арматура, подекуди геть немає даху. "Кіборги" відзняли відео зсередини терміналу і провели своєрідну відеоекскурсію руїнами VIP-зали, першим та другим поверхами. У момент зйомки чутно, як бойовики продовжують завдавати ударів із мінометів.

  Минулої доби бойовики обстрілювали Донецький аеропорт тричі. Поцілили й кілька селищ Луганської та Донецької областей.

  Прес-офіцер штабу АТО Олексій Дмитрашківський каже: "За минулу добу терористи 7 разів обстрілювали позиції сил АТО з використанням мінометів та стрілецької зброї. Постріли лунали в районах населених пунктів Фрунзе, Чернухіно, Орловоіванівка".

  За даними РНБО, бойовики та збройні сили Російської федерації і далі перекидають військову техніку на територію України. Не припиняється з боку Росії і повітряна розвідка. У РНБО зафіксували 4 випадки використання російськими військами безпілотників, які на напрямках Красная Талівка, Деркул, Золоторьовка-Волошине проводили повітряну розвідку та рухалися вздовж лінії державного кордону.


  Попередній матеріал
  За сьогоднішній день рубль впав на 10 %, за долар дають 64,23 одиниць валюти РФ
  Наступний матеріал
  Дороги біля Маріуполя почали патрулювати українські танки

  Сьогодні російські терористи здійснили 4 обстріли – бійці АТО не відповідали

  Вінницькі міліціонери повернулись із зони АТО без втрат

  РНБО: терористи блокують сигнали зв'язку сил АТО

  РНБО: за добу втрат серед бійців АТО не було