фото Тwitter / pete_leonard, Дядя Петя

Терористи втратили 12 БМД та продовжують обстріл Новоазовська - РНБО

  12 російських бойових десантних машин знищили українські військові поблизу населеного пункту Новоазовськ, коли ті перетнули державний кордон. Таку інформацію підтвердив речник інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко.


  За його словами, бойові дії там тривають і нині. Таким чином російські найманці намагаються створити новий фронт збройного протистояння на сході України.

  Однак приводів для хвилювання у мешканців Маріуполя та Новоазовська немає, запевнив Андрій Лисенко. Українські вояки повністю контролюють ці міста, а усі підступи до них заблоковано, хоча терористи продовжують обстріли.

  "Після вчорашнього прориву кордону в районі Новоазовська високоточними ударами української артилерії та авіації було знищено 12 БМД супротивника. Зараз українські військові закріпились на оборонних рубежах під Новоазовськом. Обстріл самого Новоазовська російськими найманцями триває і в ці хвилини. За інформацією Міноборони, у місті горить лікарня", – повідомив Андрій Лисенко.

  Нагадаємо, напередодні у Маріуполі поширилися чутки про наближення фронту до середмістя, мешканці готувалися до евакуації.

  Тим часом, у соцмережах поширюють фото пожеж із сусіднього із Новоазовськом Сєдово.

  седово_Дядя_Петя.jpg

  Попередній матеріал
  Путін: угода про асоціацію України з ЄС завдасть економіці Росії збитків на 100 млрд рублів
  Наступний матеріал
  В зону АТО відправився столичний батальйон "Січ"
  Loading...