5.ua

Терористи визнали, що отримували та отримують на Донбасі нову зброю з Росії

  Терористи з "ДНР" у Донецьку зізналися, що отримують військову техніку та зброю в Росії, це підтвердив і кремлівський пропагандист Сергій Кургінян. Відеозапис розмови Кургіняна з іншими ватажками бойовиків зі Слов'янська розміщений у Інтернеті  7 липня.


  Зокрема, "начальник штабу" зі Слов'янська, який відмовився себе називати, повідомив, що лише в Слов'янську вони отримали "три танки і три БМП".

  "Мова йде про Слов'янськ, я не кажу про інші міста", - додав він.

  У свою чергу самопроголошений лідер терористів Павло Губарєв додав, що на Донбасі "є підрозділи, які озброєні до зубів, але вони не воюють".

  "За останні три тижні ми отримали танків 30-40, їх не було раніше", - додав у свою чергу "начальник штабу".

  "А бойові розрахунки танкам не потрібні?" – обурився Губарєв.

  "Разом з цим доставляються СКС (саморозрядний карабін Симонова), ПТРС (протитанкова рушниця Симонова) часів Великої вітчизняної війни. А чому не поставляються ПТУРси, Хашими (РПГ)? " – обурився начальник штабу Стрілкова.

  "Ми зараз переходимо в сферу ПТУРС", - у свою чергу сказав бойовикам Кургінян.

  "Це дуже важливо, бо проти нас виставлені купа танків і у нас немає чим бити… з 5 ПТУРСів лише один спрацював", - відповів йому "начальник штабу".

  "Я вважаю, що до останнього часу військові поставки йшли до вас жахливо.. приблизно до 3 липня. Починаючи з цього моменту, вони пішли краще. Їх категорично недостатньо, тому в нас розбіжностей немає. Моя задача переконати російську громадськість, що у вас має бути багато "Фаготів" (ПТРК), багато "Корнетів" (ПТРК), надати вам багато "Ігл", і звичайно, ви маєте отримати не таку автоматичну зброю, як у вас зараз", - сказав Кургінян.

  "Думаю, що і зі зброєю ми допоможемо, і будуть ті пристрої, які я назвав, і буде техніка, яка вам необхідна", - сказав він.

  Раніше повідомлялось про те, що СБУ затримала кур’єра, який перевозив значну суму для фінансування терористів на Сході.
  Попередній матеріал
  Прикордонники затримали на Луганщині ще одного диверсанта
  Наступний матеріал
  АТО: хроніка дня
  Loading...