himprom.ua

Терористи погрожують підірвати "Стирол" - ЗМІ

  Ключові польові командири самопроголошеної "ДНР" Ігор Гіркін та Ігор Безлєр ("Бєс") зникли в невідомому напрямку, але ситуація в районі Горлівки набуває загрозливого для всієї України характеру.


  Про це заявив генерал-полковник запасу Володимир Рубан, який займається обміном військовополонених, пише "Хвиля".

  За його інформацією, після втечі Ігоря Бєзлєра, влада в Горлівці перейшла до польового командира по кличці "Боцман".

  "Сьогодні українська армія перейшла в наступ в районі Горлівки, обстрілюючи позиції терористів, в тому числі, з "Градів" і снарядів. Це призвело до того, що в місті почалася паніка, оскільки місцеві жителі не були готові до такої ситуації" - заявив він.

  "Найнебезпечніше, що "Боцман" погрожує підірвати горлівський "Стирол", а також інші небезпечні виробництва, якщо українська армія не припинить обстрілювати позиції бойовиків", - сказав Рубан.

  Також він додав, що впродовж тижня в регіоні буде східний вітер, який пожене небезпечну хмару на захід, якщо бойовики зважаться на такий жахливий крок.

  Полковник зазначив, що готовий домовитися з Боцманом про те, що взамін на припинення вогню і відкриття коридору для мирних жителів, бойовики покинуть Горлівку без опору. "Проте, для цього необхідно, щоб з українського боку було прийнято відповідне рішення на вищому рівні", - підкреслив він.
  Попередній матеріал
  У Краматорську прибирали наслідки окупації та слухали президентський оркестр
  Наступний матеріал
  Сили АТО розширили зону контролю в районі Горлівки
  Loading...