Терористи підтримують напругу серед населення Донбасу тотальною пропагандою

  Російські терористи на Донбасі безупинно підтримують сепаратистські настрої місцевих мешканців за допомогою пропаганди на радіо та телебаченні.


  Бійці АТО розповідають: історії в місцевих ЗМІ відрізняються недолугістю, втім – за відсутності інших телеканалів або ж радіомовників – населення споживає той медіа-продукт, який може отримати.

  Боєць з передової розповів: "Українські канали ловить, по моєму, тільки 5-й і 1+1, і то – єлє-єлє, такий неустойчивий прийом, шо це жесть. Російські і мєстний сєпарський – отлічно, устойчивий чіткій сигнал. Ну що запам’яталося – розказують, як одна жіночка була учітєльніцой, потім, корочє, її чи то коханий, чи хто загинув – вона взяла вінтовку і щаз вона снайпер там. Пропаганда така дитяча, якась 30-х років, смішна така. Таке ощущєніє, що люди якісь безголові, своєї думки немає. Просто впарювати таку мульку – це, знаєте, як сама така примітивна реклама"

  Нагадаємо, на початку листопада журналіст російської "Новой газеты"перевірив чутки, які поширює окупаційна влада Сніжного на Донеччині. Вони розповідали про масові убивства і зґвалтування, вчинені українськими військами у селах Саурівка та Степанівка. Виїздом на місце описаних путінськими терористами "жахіть" та опитуванням місцевих мешканців журналіст спростував ці чутки.

  Попередній матеріал
  За кілька десятиліть шоколад може стати рідкісним дорогим делікатесом – дослідження
  Наступний матеріал
  Кличко скаржиться, що уряд тримає столицю "на межі банкрутства"