infokava.com

Терористи маскують вибухівку під дитячі іграшки - прес-центр АТО

  Після звільнення територій Донбасу від незаконних збройних формувань, сапери української армії ретельно перевіряють нові позиції, перш ніж їх займуть сили АТО. 

  Про це повідомляє прес-центр АТО.

  "Окрім виконання завдань за призначенням, сапери надають суттєву допомогу місцевому населенню у відновленні інфраструктури та знищенню вибухонебезпечних предметів. Лише за останній місяць ними було перевірено на наявність вибухово-небезпечних предметів понад 250 кілометрів автомобільних доріг та понад 100 кілометрів ліній електропередач", - сказано в повідомленні.

  Військові сапери неодноразово виїжджали на розмінування виявлених у населених пунктах боєприпасів, що не розірвалися, забезпечили роботу ремонтних бригад на водоканалі та у промисловій зоні міста Дебальцеве.

  "Особи, які використовують і застосовують ці вибухонебезпечні предмети, навчалися у професіоналів або раніше цим займалися. Як правило, вибухівка може бути замаскована під будь-які побутові прилади. Головне для пересічного громадянина зрозуміти, що присутність підозрілого предмета в цьому місці недоцільна. Це може бути залишений портфель або дитяча іграшка. Також ми бачили маскування під вогнегасники, ручки для письма та тару під напої", - розповів командир групи розмінування Збройних Сил України підполковник Богдан Бабій.

  Як закликають військові фахівці з розмінування, до будь-якого предмета, який є підозрілим, не слід підходити, а тим більше - рухати його. Перше, що необхідно зробити, це оповістити якомога більше населення, по можливості обгородити і повідомити ДСНС України, міліцію та саперів.

  Попередній матеріал
  Мусульманин врятував 15 відвідувачів паризького магазину від терориста
  Наступний матеріал
  Ймовірна спільниця паризького терориста покинула Францію - ЗМІ

  У Нікополі чоловік відправив "Новою поштою" вибухівку

  Терористи викрали 800 кг вибухівки із донецького підприємства

  На Запоріжжі СБУ затримала вантажівку із 41 тонною вибухівки

  СБУ затримала шпигунів і перехопила велику партію вибухівки