Терористи "ЛНР" погрожують розстріляти 6-ох захоплених волонтерів

  Шістьох волонтерів із Полтавщини захопили терористи, а конкретніше - люди, які називають себе "армією" так званої "Луганської народної республіки".


  Вони погрожують розстріляти бранців, якщо українська влада не відведе війська з області та від кордону. Про це повідомили в одній з волонтерських організацій, яка опікується переселенням біженців із зони АТО.

  За наданою інформацією, троє чоловіків та троє жінок добровільно поїхали до Луганської області, щоб допомогти місцевим мешканцям переїхати у безпечне місце – подалі від бойових дій. Тоді волонтерів захопили.

  Їм дозволили подзвонити, і телефоном полонені повідомили, що перебувають у Довжанському, і їм погрожують розстрілом. У МВС заявили, що перевіряють цю інформацію.

  Як ми повідомляли, лідери сепаратистів відмовляються від перемир’я, запропонованого Петром Порошенком. Як заявив ватажок терористичного угрупування "ЛНР" Валерій Болотов – він не визнає легітимність українського Президента, а відтак – не погоджується з будь-якими його рішеннями.
  Попередній матеріал
  Запорізька міліція не розслідує злочини попередньої влади, а заводить справи на патріотів - "Правий сектор"
  Наступний матеріал
  Антимонопольний комітет заперечує блокування закупівель бронежилетів для армії