Терористи атакують сили АТО на Донеччині та штурмують кордон

  Терористи продовжують обстріл позицій українських силовиків на Донеччині та Луганщині. Від оголошення мирного плану, за даними Ради Нацбезпеки, вони вже понад півсотні разів атакували блокпостии української армії.


  Найбільш напружена ситуація - на Донеччині. Там протягом минулої доби стрілянина не вщухала у самому Донецьку, Красному Лимані, Новоградівці тощо - про це повідомили в обласній адміністрації. Терористи не дотримуються жодних домовленостей про припинення вогню.

  Аналогічна ситуація у Слов’янську та його околицях. Бойовики ведуть масований наступ на блокпости сил АТО, які розташовані поблизу комбікормового заводу та на горі Карачун. Також зафіксовані напади на аеропорт Донецька.

  Бої тривають і біля російського кордону у Дмитрівці та Дібрівці, кажуть в ОДА. Там прикордонники змушені тримати оборону, щоб не допустити прориву терористів.

  Раніше ми повідомляли, що за численними свідченнями очевидців і військовиків, час, коли сили АТО не стріляли у терористів, бандити використали для перегрупування та організації нових атак на позиції українських військовослужбовців.

  Від п’ятниці розвідники фіксували зміцнення позицій проросійських екстремістів, поповнення продовольства, боєприпасів та підготовку нападів. Відтак, обстріли із застосуванням важкого озброєння з боку російських найманців фактично не припинялися.

  Попередній матеріал
  Черкаські волонтери привезли бійцям на Схід 3 тонни допомоги
  Наступний матеріал
  На Донеччині спецгрупа "Правого сектору" затримала довірену особу терориста Пушиліна