slovoidilo.ua

Тарута запевнив, що в Маріуполі безпечно

  Голова Донецької облдержадміністрації Сергій Тарута, який управляє регіоном з Маріуполя, впевнений, що місто перебуває під надійним захистом.


  Про це він заявив у коментарі Громадському телебаченню Донеччини, пише "Українська правда".

  "Я б хотів заспокоїти жителів Маріуполя і сказати, що для цього жодних причин немає, все знаходиться під повним контролем, достатньо тут представників українських правоохоронних сил і Міноборони, які можуть захистити Маріуполь", – сказав Тарута.

  На його думку, причиною паніки в місті стало переміщення української військової техніки, яку деякі жителі сприйняли як наступ сепаратистів.

  "Коли було переміщення наших українських колон, багато жителів того ж Новоазовська, багатьох прилягаючих районів, переплутали і вирішили, що це сепаратисти, що це "ДНР", почали зразу цю інформацію в ЗМІ тиражувати", – поскаржився голова ОДА.

  Він запевнив, що українські військові здатні захистити Маріуполь.

  "У нас достатньо засобів і сил, в української армії. Є два кільця навколо Маріуполя, які дають можливість спокійно знаходитися тут і не піддаватися провокаціям", – наголосив Тарута.

  Він також закликав тих людей, які створюють великі черги на заправках і в магазинах, заспокоїтися і не піддаватися паніці. За його словами, причин евакуюватися з міста немає.

  Раніше у прес-центрі АТО спростували прорив колони бронетехніки з Росії до Маріуполя
  Попередній матеріал
  Японія хоче поділитись власними ліками від Еболи
  Наступний матеріал
  Журналіст оприлюднив список полонених з "параду" в Донецьку
  Loading...