infosmi.net

Танки терористів зламалися під Артемівськом - МВС

  Три танки сепаратистів, які проїхали в Україну з території Росії, зламалися поблизу Артемівська Донецької області. Про це на прес-конференції 13 червня повідомив радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, повідомляють


  "Ці танки зараз знаходяться біля селища Часів Яр Артемівського району Донецької області. Фактично вони вже знаходяться в несправному стані, за нашими даними, ці танки далі не слідують через те, що вони поламалися", - сказав він.

  Радник Авакова припускає, що, швидше за все, танки поламалися через те, що управляли ними сепаратисти, які не є професійними танкістами і не вміють поводитися з військовою технікою.

  Водночас, за даними МВС, ці танки раніше належали Збройним силам України, але під час окупації Криму були захоплені російським військовими і по морю переправлені на материкову частину Росії.

  Геращенко наголосив, що таким чином президент Росії Владімір Путін намагається маніпулювати думкою світової громадськості, стверджуючи і документально підтверджуючи, що російські танки не вторгалися на територію України.

  Раніше повідомлялося, що в терористів є танки, які перебувають на озброєнні армії Росії.
  Попередній матеріал
  Донецькі терористи напали на луганських: один загинув, троє поранено
  Наступний матеріал
  Меджліс звернувся до ООН та ОБСЄ з проханням запобігти насильству у Криму