Кадр із YouTube

Тандіт: в полоні терористів перебувають більше 300 українців, 60 з них - цивільні

На сьогоднішній день в заручниках у терористів на Донбасі перебувають більше 300 громаядн України, близько 60 із них - це цивільні особи.

Про таке в ефірі безстрокового телемарафону "Україна понад усе" в ефірі "5 каналу" заявив переговорник центру сприяння звільненню заручників при СБУ Юрій Тандіт.

"Ми називаємо цифру 300 людей, сподіваємося, що більше, ніж 300, тому що є безвісти зниклі, яких ми теж шукаємо. Це не тільки військовослужбовці, серед цих хлопців є і цивільні особи. Ми бачимо, що цивільних десь близько 60 осіб", - зазначив він.

Також зі слів Тандіта, окрім Донецька та Луганська громадяни України перебувають в заручниках і на території сусідньої держави - Росії.

"Крім Надії Савченко, там ще Микола Карплюк, який ще з березня минулого року знаходиться там, якого виманили і завезли в Москву. Ми ведемо постійно переговори. Я сьогодні спілкувався з тією стороною в надії на те, що цей процес (обміну полоненими - Ред.) буде прискорено. Для нас дуже важливо, щоб всі до останнього були звільнені", - наголосив він.

Попередній матеріал
Близько двох тисяч дітей встановили танцювальний рекорд у Чернігові
Наступний матеріал
У Туреччині першотравнева хода переросла у сутичку з поліцією