5 канал

Тандіт: Бойовики катують у неволі українських військових

Бойовики тримають у заручниках 131 особу.

Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Погляд" заявив радник голови СБУ Юрій Тандіт.

"На сьогодні ми говоримо про цифру 131. 131 людина, 131 заручник, що перебувають не тільки в Донецьку й Луганську, але й на території Росії. Ми бачимо конкретно 57 людей, де ми точно знаємо, де вони перебувають. Дійсно, в Мінську вкотре наша мінська група передали списки, хоча цього разу розмова була у підвищеному тоні, нам намагалися висунути претензії, які жодним чином не стосувалися реалій", - зазначив він.

"На жаль, там катують наших хлопців. І в п'ятницю помер Роман Капацій ... пам'ятаю, як ми обговорювали з однією із перемовниць, як буде звільнено цього хлопця, він був у дуже важкому стані ... і коли вона перераховувала ті каліцтва, які були у нього, вона прохопилася і сказала, що у нього були колото-ножові рани. Я зрозумів, що його катували. Це приклад того, що там продовжують це робити", - розповів радник глави СБУ.

Повну версію розмови з Юрієм Тандітом дивіться в рубриці Інтерв'ю.

Нагадаємо, після зустрічі Тристоронньої контактної групи в Мінську Уповноважений Президента з мирного врегулювання ситуації на Донбасі Ірина Геращенко повідомила, що 140 українських бійців та цивільних перебувають у неволі у бойовиків. Ще 741 вважаються зниклими безвісти.

Попередній матеріал
У Швеції двох людей засудили до довічного ув’язнення за участь у сирійській війні
Наступний матеріал
Відтепер британці зможуть застрахуватися від онлайн-тролінгу