Павлополь
5.ua

Ситуація на передовій поблизу Павлополя: українські війська зміцнюють позиції

На Маріупольському напрямку, у секторі "М" зони АТО сьогодні було відносно спокійно. Терористи лише двічі зі стрілецької зброї та 82-мм міномету обстріляли позиції українських військових поблизу Широкиного. На решті лінії фронту зберігалася тиша. Військові кажуть - тривожна.

Передові позиції поблизу Павлополя вже понад півроку утримують бійці 18 мотопіхотного батальйону. Раніше на цьому напрямку терористи відкривали вогонь чи не щодня. Але кілька днів тут вже тихо – ворог відступив.

"Практично жителів зараз в Павлополі не залишилося. Ну видно пару вогників, можна навіть на пальцях порахувати, скільки там залишилося. Військ теж там нема - вони відступили за лінію посадки", - каже військовослужбовець ЗСУ Олександр Веселков.

Позиції українських військових та бойовиків біля Палополя розділяє річка та водосховище. Єдиний міст зруйнований ще влітку. Тож дорога до Маріуполя для мешканців навколишніх селищ стала довшою та важчою.

Цей напрямок вважається одним із вірогідних для наступу ворога. Тому українські військові продовжують зміцнювати свої позиції.

Дивіться більше в сюжеті "5 каналу". Тетяна Ігнатченко, Євген Гончаренко, Донецька область

Попередній матеріал
У Києві зіткнулися одразу шість транспортних засобів
Наступний матеріал
Старт українсько-американських військових навчань на Львівщині: як це було

Українські війська закріплюють позиції на лінії Широкине-Павлопіль

Хроніка АТО за добу: бойовики дещо зменшили кількість обстрілів, серед українських військових втрат нема

Сили АТО почали використовувати тактику НАТО - Генштаб

Втрат в АТО за останню добу внаслідок бойових дій немає - Лисенко