google.com.ua/maps

Сили АТО звільнили Дебальцеве

  Українські військові визволили Дебальцеве Донецької області. Про це повідомляється на сторінці прес-центру АТО у Facebook.


  "Сьогодні, завдяки успішно проведеній військовій операції, силами АТО було звільнено населений пункт Дебальцеве Донецької області", - сказано в повідомленні.

  "Нагадаємо, що Дебальцеве має велике стратегічне значення, адже є не лише потужним залізничним вузлом України, але й тим містом, що дозволило остаточно розблокувати підрозділи Збройних Сил України, які в оточенні гідно і мужньо стримували атаки загарбників, не дозволяючи бандитам провозити на територію України зброю та боєприпаси", - розповіли у прес-центрі.

  Згідно з повідомленням, станом на сьогодні, частинам та підрозділам військ АТО надано допомогу в повному обсязі. Забезпечено їх зброєю та боєприпасами. Проведено евакуацію поранених, яким надано кваліфіковану медичну допомогу.

  "На даний момент на дорогах встановлено та обладнано додаткові блокпости. Це дозволило укріпити наші позиції та щільніше звузити кільце навколо Горлівки та Донецька. Таким чином перекривається більшість шляхів для постачання ресурсів загарбникам та бандитам", - зазначили в повідомленні.
  Попередній матеріал
  У визволені міста Луганщини призначили представників АТО
  Наступний матеріал
  Терористи нападають на тюрми Донеччини і звільняють кримінальників
  Loading...