Сили АТО знищили дві передові позиції терористів на Донеччині

  В результаті дій українських військ знищена одна передова позиція бойовиків в районі Спартака і одна - між Пісками і Красногорівкою.


  Після чого противник почав масований обстріл з важкого піхотного озброєння позицій українських військ в цих районах, повідомив директор Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук.

  За його словами, до лівого флангу Дебальцівського плацдараму (район Чорнухине), після невдалого штурму, противник підтягнув свіжі формування. З районів Стаханова і Алчевська перекинута бронетехніка (до 6 танків і до 10 інших бойових броньованих машин).

  В районі Оленівки російсько-терористичні війська продовжують обладнувати район зосередження. Розбитий базовий табір, проводяться інженерні роботи.

  В районі Трьохізбенки зосереджена посилена ротна тактична група противника, що включає до 16 одиниць бронетехніки. Південніше розташована підтримуюча артилерійська група (до 6 одиниць артилерії).

  В районі Маріуполя зафіксовано висування вперед передових ударних груп противника загальною чисельністю до двох рот (авангард).
  Попередній матеріал
  Українські "кіборги" відбили черговий штурм аеропорту Донецька
  Наступний матеріал
  Путінські війська не готові до масштабного наступу - Білецький