Сутички в Одесі: хронологія подій

  Озброєні битами та травматичною зброєю проросійські активісти із георгієвськими стрічками скоїли напад в Одесі на футбольних фанів. Внаслідок сутички загинули щонайменше три людини.


  Ультрас планували влаштувати проукраїнську ходу, проте потрапили у засідку “коло радів”. Попри присутність там правоохоронців зчинилися бійки, багато хто з присутніх нарікають на бездільяність міліції, ба більше, закидають правоохоронцям зраду, кажуть - саме під їхньою охороною і діють агресивні молодики, принаймні на вогнепальну зброю в руках у сепаратистів не реагують.

  Один із футбольних фанів - загинув від вогнепального поранення. Швидка, яка приїхала на місце події, не встигає надати допомогу усім постраждалим. Частину з них фани самі виносять на руках із натовпу та на автівках доправляють до лікарень.

  Далі міліція відтіснила натовп з місця зіткнення. Агресивно налаштовані проросійські активісти перемістилися на вулицю Дерибасівську - там лунають постріли. Натомість на місці стрілянини було знайдено кулі від пістолетів та автоматів. Невдовзі патріоти, мобілізувавшись, відтіснили сепаратистів у бік Куликового поля, витіснивши з центральних вулиць міста.

  Зіткнення сепаратистів і учасників маршу "За єдину Україну" в Одесі продовжуються, постраждали уже кілька десятків людей.
  Попередній матеріал
  Окрім російських диверсантів, жодних іноземців в АТО участі не брали - МЗС
  Наступний матеріал
  АТО на сході України - реакція Росії та ЄС
  Теги: