Фото МВС

Сумські міліціонери вирушили у зону проведення АТО

  Бійці спецпідрозділу Міністерства внутрішніх справ "Суми" вирушили в зону проведення Антитерористичної операції (АТО) на Сході. Про це повідомили в прес-службі МВС України.


  Проводжаючи особовий склад підрозділу в дорогу, начальник УМВС України в Сумській області Анатолій Ричкаль нагадав бійцям, що все починається з дисципліни.

  "Для того, щоб ви повернулися живими і здоровими, має бути залізна дисципліна, дрібниць в таких справах немає і бути не може. Особливо це стосується виконання бойових задач і поводження зі зброєю… Деякі ваші колеги , хто вже ніс службу в зоні проведення антитерористичної операції, за проявлену мужність і патріотизм відзначені державними нагородами. Бажаю вам брати з них приклад і повернутися додому без втрат! ", - сказав керівник Сумської обласної міліції.

  Як було заявлено раніше, підрозділ патрульної служби міліції особливого призначення "Суми" УМВС в Сумській області було створено з метою забезпечення охорони громадського порядку, мобільного реагування в разі загострення криміногенної обстановки, захисту прав, здоров'я і життя громадян, а також для захисту суверенітету і цілісності держави в плані попередження сепаратистських проявів, провокацій та масових заворушень.

  Нагадаємо, вчора з'явилась інформація про  те, що російські найманці-терористи масово тікають з Луганська та з Горлівки.
  Попередній матеріал
  НАТО обмежує доступ до своєї штаб-квартири російським дипломатам
  Наступний матеріал
  У Києві з'являться 20 маршрутів з велосипедними доріжками
  Loading...