nr2.ru

Суд заборонив діяльність в Україні партії Аксьонова "Русское единство"

  Окружний адміністративний суд Києва заборонив діяльність в Україні всеукраїнської партії "Русское единство" . Відповідне рішення було прийнято на засіданні суду в середу, повідомляє .
  .

  "Окружний адміністративний суд міста Києва постановив позов Міністерства юстиції задовольнити повністю: припинити діяльність політичної партії "Русское единство", зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 28.10.2008", - зачитав текст рішення суддя Костянтин Кобилянський.

  Підстава для заборони - здійснення антидержавної політики, спрамованої на порушення територіальної цілісності та незалежності держави. 


  "Міністерство юстиції надало в судовому засіданні цілу серію доказів. Це були публікації з різних сайтів , в тому числі і з офіційного сайту цієї партії. А також кілька відеосюжетів. Основний з них - це сюжет , на якому видно , яким чином був підписаний міжнародний договір з порушенням всіх міжнародних норм про так зване входження АР Крим до складу РФ" , - заявила заступник міністра юстиції Ганна Онищенко .

  Нагадаємо, самопроголошений прем'єр Криму Сергій Аксьонов очолює партію "Русское единство".
  Попередній матеріал
  Тарута сподівається взяти під контроль ситуацію на Донбасі
  Наступний матеріал
  Самооборона Хмельниччини пікетувала апеляційний суд області
  Теги: