oblrada.lviv.ua

Студенти Львівської національної академії мистецтв придбали для військових АТО амуніцію

  Студенти Львівської національної академії мистецтв самоорганізувалися й зібрали кошти на потреби тих, хто нестиме службу на сході, захищаючи територіальну цілісність України. Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної ради.


  За словами координатора Координаційного центру допомоги фронту, який діє при Координаційній раді Львівської обласної ради Олег Пелехатий розповів, що студенти, зібравши кошти в сумі 9 тис. грн, придбали необхідні речі для бійців УНСО, які нині виїжджають на схід з метою оборони нашої держави. Зокрема, вони купили рації, ремні та рукавиці.

  Студентка Львівської національної академії мистецтв Ольга Тіводор відзначила: "Ми сьогодні принесли до Координаційного центру допомоги фронту зібрані гроші, щоби передати їх на потреби армії. Водночас тут ми з'ясували, що саме потрібно військовим, а тому разом з хлопцями, які нині виїжджають на схід, купили необхідні речі. Звісно, ми розуміємо, що наша допомога – це маленька крапля в морі від реальної потреби. Але ці гроші ми зібрали з вірою в те, що наші військові повернуться додому живими, здоровими та з перемогою".

  Як повідомили у ЛОР, вчора ж, 10 липня, від Координаційного центру допомоги фронту на схід відправилися молоді бійці з Львівської крайової команди УНСО.

  "Всі хлопці дуже добре фізично та морально підготовлені та готові приступати до оборони держави. Адже свій вишкіл ці молоді особи розпочали ще з 14-річного віку", - сказано в повідомленні.

  "Приїхавши на схід, вони та "УНСОвці" з інших регіонів України сформують так званий батальйон "УНСО", який захищатиме нашу державу від ворогів", - зазначили в облраді.
  Попередній матеріал
  Росія перекрила три пропускні пункти на кордоні з Україною
  Наступний матеріал
  Обама оголосив про призначенням послом США в Росії Джона Теффта
  Loading...