"Стрєлков" просить мобілізувати його в "армію ДНР/ЛНР"

  Відомий учасник російського вторгнення військ РФ в Криму і на Донбасі Ігор Гіркін (відомий також за прізвиськами "Стрєлков" та "Стрєлок") просить мобілізувати його до лав терористів, що діють на сході України.

  Про це йдеться у заяві колишнього ватажка бойовиків, опублікованій на сторінці його прихильників у соціальній мережі Facebook.

  "Про мобілізацію. У зв'язку з тим, що моя дружина є корінною уродженкою Донбасу (народилася на території "ДНР"), прошу розглянути можливість мобілізації мене до лав збройних сил "ДНР". 44 роки, придатний до стройової служби за 3-ю медичною категорією. Маю військові спеціальності: стрілець, командир стрілецького відділення, заступник командира взводу-командир гармати (2С3 "Акація"), навідник і основний заряджаючий 2С3 "Акація", заряджаючий 82-мм міномета, а також значний досвід оперативної, оперативно-бойової та керівної розвідувальної та контррозвідувальної роботи в прифронтовій та зафронтовій зоні, а також боротьби з НЗФ і бандпідпіллям . У будь-якій з даних якостей готовий бути призваний на службу в збройні сили або органи безпеки "ДНР" або "ЛНР", - говориться в повідомленні "Стрєлкова".

  Як відомо, громадянин РФ Ігор Гіркін-"Стрєлков" був одним з призвідників протистояння на сході України. Влітку він був відкликаний до Росії, оскільки ідеї "Новоросії" були відкинуті керівництвом Кремля.

  Попередній матеріал
  Двом суддям, які відбирали права у автомайданівців, оголошено про підозру - Ярема
  Наступний матеріал
  Кошти Мінкульту тепер витрачатимуть лише на заходи, пов'язані з АТО

  СБУ схопила одного з поплічників Стрєлкова

  Губарєв і Стрєлков відмовляються дотримуватися перемир'я

  Стрєлков: Якщо Росія не допоможе, битву за Донбас буде програно

  СБУ оголосила в розшук офіцера ГРУ Росії Стрєлкова