5.ua

Строк відрядження поранених в зоні АТО за кордон не повинен перевищувати термін їх лікування - Кабмін

  Кабінет міністрів України визначив, що термін відрядження військовослужбовців, поранених в зоні проведення антитерористичної операції, і супроводжуючих їх осіб за кордон для лікування та реабілітації не повинен перевищувати термін самого лікування або реабілітації.

  Це визначено постановою уряду №322 від 25 травня, яким вносяться зміни до пункту 6 постанови Кабміну від 2 лютого 2011 №98. Постанова опублікована на урядовому порталі.

  До постанови внесене доповнення: "Строк відрядження військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та працівників, направлених для лікування та реабілітації у зв’язку з пораненням (контузією, травмою або каліцтвом), отриманим під час безпосередньої участі в антитерористичній операції та/або забезпеченні її проведення (здійснення заходів, пов’язаних із запобіганням, виявленням і припиненням терористичної діяльності), та осіб, які супроводжують таких військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та працівників, не повинен перевищувати строк лікування та реабілітаціїу та працівників, не повинен перевищувати термін лікування та реабілітації".

  Попередній матеріал
  На окупованих територіях Донбасу мирні мешканці влаштували протестні мітинги – розвідка
  Наступний матеріал
  З початку літа у вагонах київського метро знову запрацюють монітори

  МОЗ направила на лікування за кордон 17 українських громадян

  Пораненим бійцям для виїзду на лікування можуть зробити біометричний паспорт у шпиталі

  Поранені бійці АТО вже прибули на лікування до Румунії

  Румунія прийняла на лікування 10 поранених бійців АТО