навчання 5.ua

Старт українсько-американських військових навчань на Львівщині: як це було

  Українсько-американські військові навчання Fearless Guardian 2015 стартували на Ярорівському полігоні Львівської області. У межах співпраці України та Америки близько 300 військовослужбовців 173-ї повітряно-десантної бригади збройних сил США тренуватимуть бійців національної гвардії.

  Із собою американські інструктори привезли й власну зборою. Українським військовослужбовцям закордонні колеги передали комплекти захисного спорядження, прилади нічного бачення та засоби зв'язку.

  За словами представників армії США, за останній рік українські Збройні сили професійно зросли. А тактичні навчання на Яворівському полігоні допоможуть ще більше відшліфувати навички нацгвардійців.

  "Я думаю, тільки-но українські військові закінчать тут навчання, вони будуть більше підготовленими до тих загроз та викликів, що стоятимуть перед ними", - вважає військовослужбовець збройних сил США Браян Баркер.

  Серед військовослужбовців американської армії є і солдати з українським корінням. Вони зізнаються - події, які нині відбуваються в Україні їх дуже непокоять. Тож нагоді передати свій досвід і цим допомогти землякам у боротьбі із терористами - щиро раді.

  Урочистій церемонії відкриття не завадила навіть раптова злива. Учасників навчань привітав Президент України. Найкращих українських військовослужбовців глава держави нагородив орденами та вручив ключі від квартир.

  Тактичні навчання на Яворівському полігоні триватимуть до листопада. Підготовка відбуватиметься у три етапи по два місяці. До кожного залучатимуть близько 300 бійців Національної гвардії України.

  Більше – в сюжеті "5 каналу". Марічка Кужик, Євген Радіон, Львівська область

  Попередній матеріал
  Ситуація на передовій поблизу Павлополя: українські війська зміцнюють позиції
  Наступний матеріал
  Українське виробництво горілки в березні зросло на 101% - Держстат

  До США у навчаннях на Львівщині доєдналися Велика Британія, Польща і Канада - Порошенко

  Аваков пояснив головну мету україно-американських навчань на Львівщині

  Сьогодні на Львівщині стартують українсько-американські військові навчання

  Перші навчання УкрПолЛитБриг відбудуться восени цього року - Міноборони Польщі