Станично-Луганська райрада визнала Росію агресором, а "ЛНР" – терористичною організацією

  Сьогодні в найбільш проросійському районі Луганщини офіційно визнали Російську Федерацію агресором, а так звану "ЛНР" – терористичною організацією.

  Про це інформує прес-служба глави Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадія Москаля.

  Згідно з повідомленням, Станично-Луганська районна рада ухвалила таке рішення на сесійному засіданні сьогодні в обід, 17 квітня.

  Як повідомляє прес-служба Москаля, питання про визнання Росії агресором, а "ЛНР" – терористичною організацією супроводжувалося гарячими дискусіями, однак зрештою депутати прийняли практично одноголосне рішення. У сесії взяли участь 21 депутат: двоє з них утрималися, а інші проголосували "За".

  Геннадій Москаль вважає таке рішення дуже показовим, оскільки, на його думку, Станично-Луганський район найбільше в Луганській області постраждав від військових дій. Крім того райцентр розташований на самій лінії розмежування (до найближчого блокпосту терористів від РДА менше кілометра, а до окупованого луганська – 12 км), тому вплив терористичної "ЛНР" є значним.

  За відомостями Москаля, ще в кінці минулого року проросійські настрої у Станиці Луганській сягали 90%, утім за цей час місцеві мешканці мали змогу порівняти життя у себе із становищем на окупованих територіях.

  Глава Луганської обласної військово-цивільної адміністрації наголосив, що люди, перебуваючи на лінії вогню, уже починають розуміти, чим насправді є Росія й так звана "ЛНР".

  Попередній матеріал
  103-річна американка отримала диплом середньої школи
  Наступний матеріал
  У Білорусі потужна буря перетворила день на ніч

  Вчора у Катеринівці тривали активні боєзіткнення - Москаль

  У Станиці Луганській впав пам'ятник Леніну - Москаль

  Минулої доби на Луганщині терористи стріляли з мінометів і танків – Москаль

  У Троїцькому бойовики намагалися збити власний безпілотник - Москаль