ideastream.org

США розглянуть можливість фінансування проектів з відновлення інфраструктури на Донбасі - Байден

  Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову із віце-президентом США Джозефом Байденом. Про це повідомляє прес-служба глави держави.


  Згідно з повідомленням, під час розмови сторони обговорили міжнародні зусилля для втілення мирного плану на Донбасі та відновлення інфраструктури на територіях, які були звільнені Збройними Силами України від терористів.

  Порошенко відзначив, що сьогодні українська влада приділяє значну увагу відновленню належних умов життя у звільнених містах, зокрема забезпечення водо- та електропостачання, теле- та радіомовлення, які були зруйновані або значно пошкоджені бойовиками.

  За його словами, відродження мирного життя на Донбасі є пріоритетом для України, з огляду на те, що довелося пережити мешканцям Cходу під час терористичної навали на українські населені пункти.

  Як повідомляється, у відповідь Байден висловив захоплення витримкою і діями України та запевнив у подальшій підтримці з боку США.

  "Зокрема, Байден заявив, що Сполучені Штати готові розглянути можливість фінансування проектів з відновлення інфраструктури на Донбасі, за прикладом ініціативи Німеччини для мешканців Слов'янська та Краматорська", - сказано в повідомленні.

  Також він повідомив, що Сполучені Штати готові докласти зусиль для розширення підтримки міжнародними фінансовими інституціями України.
  Попередній матеріал
  У Червонопартизанську терористи обстріляли автобус зі шахтарями, є жертви - ЗМІ
  Наступний матеріал
  Посилення санкцій може дуже негативно вплинути на динаміку російського ВВП - Мінфін РФ
  Loading...