globalconflict.ru

США має докази зв'язку чиновників з Москви та сепаратистів на сході України - Керрі

  Співробітники ЦРУ перехопили запису закритих розмов московських урядових чиновників, які давали вказівки сепаратистам на сході України.  Про це заявив держсекретар США Джон Керрі на закритому засіданні тристоронньої комісії у Вашингтоні, пише УНІАН з посиланням на американське видання The Daily Beast.

  "Розвідка зараз опрацьовує записи розмов оперативників розвідслужб, які отримують накази з Москви. Для всіх очевидна різниця в акцентах, ідіомах, у мові. Ми знаємо точно, хто віддає ці накази і звідки вони надходять", - сказав Керрі.


  При цьому він не назвав конкретних російських чиновників, які фігурують у записах, але стверджує, що перехоплена інформація свідчить про те, що росіяни навмисне розпалюють протистояння на сході України і брешуть про це офіційним особам з США та громадськості.

  "Це не випадково, що є деякі люди, яких ідентифікували і в Криму, і в Грузії, і які зараз знаходяться в східній Україні. Це образа для будь-якої розвідки, не кажучи вже про наші уявленнях щодо того, як ми повинні себе вести в ХХІ столітті. Це бандитизм", - зазначив Керрі.

  Нагадаємо, що нещодавно очовидці повідомили, що на блок-постах біля Слов'янська стоять озброєні чеченці.
  Попередній матеріал
  Тенденції з відпливу іноземного капіталу з України зберігаються – Мінекономрозвитку
  Наступний матеріал
  Сепаратисти в Луганську: хроніка дня
  Теги: