фото uapress.info

Спостерігачі ОБСЄ знову фіксують вивезення вугілля з окупованих територій до Росії

  Місія ОБСЄ відзначає пожвавлення руху вантажних автомобілів через пункти пропуску на кордоні підконтрольних проросійським бойовикам територій України і РФ.

  Про це йдеться в щотижневому звіті спостерігачів ОБСЄ, розміщених на російських пунктах прикордонного контролю на межі з підконтрольними терористичним військам територіями України, передає Insider.

  "Протягом звітного тижня місія продовжувала спостерігати збільшення кількості вантажівок, які перетинають кордон в обох напрямках. Місія також продовжувала спостерігати вантажівки, що перевозять вугілля з Луганської області до Російської Федерації через КПП "Гуково", – йдеться в повідомленні.

  Разом із цим, спостерігачі ОБСЄ на КПП "Гуково" відзначають деяке зниження інтенсивності перевезень вугілля з підконтрольною бойовикам території до Росії. Місія також констатує інтенсивний рух вантажного транспорту в пунктах пропуску "Донецьк" і "Гуково" в обох напрямках, в тому числі спостерігаються автоцистерни з пальним.

  За оцінкою спостерігачів, залізницею минулого тижня в напрямку підконтрольних бойовикам територій з Росії прослідувало чотири поїзди, ще три проїхали в зворотному напрямку. При цьому візуально оглянути їх не представникам місії не вдалося.

  Попередній матеріал
  Порошенко: ніякі відступи від Мінських угод - неприпустимі
  Наступний матеріал
  Президент делегував Євгена Марчука на зустріч контактної групи в Мінську

  ОБСЄ зафіксувала майже 700 вибухів біля Донецького аеропорту і Широкиного

  СБУ викрила новий фейк Генштабу РФ про знищення Boeing на Донбасі

  Порошенко: ніякі відступи від Мінських угод - неприпустимі

  Терористи активізували обстріли на трьох напрямках в зоні АТО – Лисенко