mil.gov.ua

Спостерігачі ОБСЄ зафіксували рух важкого озброєння на Донбасі

  Спостерігачі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ продовжують фіксувати рух важкого озброєння на Донбасі всупереч Мінським угодам.

  Про це повідомляє "Радіо "Свобода".

  "СММ відвідала 8 сховищ важкого озброєння української техніки. У трьох із них спостерігачі зафіксували, що більшість озброєння було на місці і його розташування відповідало лінії відведення, але деяке озброєння, яке тут зберігалося, зникло. Не було 6 гаубиць, 6 систем залпового вогню "Град" і 4 буксирних гаубиць", – йдеться у звіті моніторингової місії ОБСЄ, опублікованому сьогодні, 1 червня.

  За інформацією видання, спостерігачі зазначили, що СММ ОБСЄ також відвідала одне сховище важкого озброєння угруповання "ЛНР", зафіксувавши, що все озброєння, яке тут зберігалося, теж зникло. У СММ ОБСЄ також повідомили, що спостерігали рух важкого озброєння у різних частинах Донбасу, як з українського боку, так і на території, підконтрольній терористам.

  Нагадаємо, нещодавно спостерігачі ОБСЄ зафіксували чергові порушення Мінських домовленостей з боку російських найманців. На їхніх майданчиках для зберігання відведеного важкого озброєння значно поменшало техніки. Зокрема, у так званій "ЛНР" з місць зберігання зникли дев'ять реактивних систем залпового вогню "Град", а на території, підконтрольній бойовикам "ДНР", спостерігачі не побачили восьми гаубиць.

  Попередній матеріал
  В Ужгороді діти зібрали іграшкову залізницю рекордної довжини
  Наступний матеріал
  Народні депутати спробували підмінити собою суд – Жебрівський

  На майданчиках для зберігання важкого озброєння бойовиків поменшало техніки - ОБСЄ

  Блокпости терористів на Донбасі охороняють озброєні діти - ОБСЄ

  В ОБСЄ констатують поновлення активних обстрілів у Широкиному

  Зона конфлікту на Донбасі розширюється – ОБСЄ