місія 5.ua

Спостерігачі ОБСЄ поблизу Юр'ївки зафіксували три 122-мм гаубиці "Гвоздика" - звіт

  Спостерігачі місії ОБСЄ зафіксували три 122-мм гаубиці "Гвоздика" поблизу підконтрольної бойовикам "ЛНР" Юр'ївки - це зона, звідки терористи мали відвести важке озброєння.

  Про це йдеться у звіті ОБСЄ, опублікованому 22 січня. А у сусідній терористичній організації "ДНР" із місць зберігання зникли 9 гаубиць та 4 міномети.

  Також у звіті місії повідомляють: до 4 населених пунктів бойовики спостерігачів не пустили. Однак дозволили побачити встановлений 19 січня контрольно-пропускний пункт поблизу Горлівки. Бойовики вимагають плату за в'їзд та не дозволяють ввозити більш, ніж 50 кг продуктів.

  Як повідомляв 5.ua, спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні відкриває дві передові патрульні бази в Донецькій області - в Красноармійську і Світлодарську. Передові патрульні бази відрізняються від офісів або представництв СММ тим, що вони розташовані поблизу лінії розмежування і дають місії змогу розмістити невелику кількість спостерігачів, які перебувають у цілодобовому режимі в цих районах. Ротація спостерігачів буде проводитися щотижня.

  Попередній матеріал
  Сьогодні розпочала роботу в Україні оціночна місія ООН
  Наступний матеріал
  У Сирії внаслідок штурму проурядовими військами Табії загинули щонайменше 30 осіб

  Росія заблокувала розширення мандату місії ОБСЄ на усі пункти контролю на кордоні з Україною

  ОБСЄ на три місці продовжила мандат місії у пунктах пропуску "Гуково" і "Донецьк"

  ОБСЄ зафіксувала 14 гаубиць та 17 танкців терористів поблизу Мирного та Успенки

  Після нового року ситуація у зоні АТО загострилася - ОБСЄ