Мар'їнка 5.ua

Спостерігачі ОБСЄ опублікували звіт щодо подій у Мар'їнці

  Відсутність важкої техніки в місцях відведення з обох боків зафіксувала напередодні Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні. Про це на брифінгу повідомив речник місії Майкл Боцюрків.

  "СММ, як і минулого тижня, помітила відсутність важкої зброї в регіонах, які є під контролем обох сторін. Помітила те, що ця зброя використовується і це є порушення мінських угод", - зазначив Боцюрків.

  Сьогодні зранку спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні опублікувала окремий звіт щодо ситуації у Мар'їнці. Спостерігачі підтвердили, що в ніч проти середи терористи стягували важку техніку до місця атаки. Зокрема танки Т-64 і Т-72, артилерійські установки, колону БМП і військові вантажівки з зенітками. На світанку місія зафіксувала понад сотню обстрілів, серед яких - залпи "Градів". Місія запевняє, що робила кілька спроб зв'язатися з керівництвом так званої ДНР, щоби припинити бойові дії. Однак ті на контакт не пішли. О третій годині дня напередодні міністерство оборони України повідомило, що має намір застосувати важке озброєння, щоб відбити атаку.

  Попередній матеріал
  У мережі з’явились фото зі скандальної вечірки служителів УПЦ МП з повіями і тортом "ДНР"
  Наступний матеріал
  Клюєва не випустили з країни за дорученням правоохоронних органів – ДПСУ