Співробітники СБУ затримали двох інформаторів терористів "ЛНР"

  На Луганщині співробітники СБУ затримали двох інформаторів терористичної організації "ЛНР", які передавали бойовикам дані про сили АТО у Попаснянському районі.

  Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України. 

  Повідомляється, що мешканка Рубіжного співпрацювала безпосередньо з бойовиками незаконного збройного формування "Восток-13" так званого "ЛНР". Вона передавала терористам інформацію щодо дислокації та переміщення української військової техніки. Отримані дані бойовики використовували для обстрілу позицій українських військових, унаслідок чого страждало й мирне населення.

  Встановлено, що затримана раніше входила до "поліцайської" так званої "добровольчої народної дружини ЛНР". Основним завданням цієї злочинної організації було виявлення серед мешканців Рубіжного патріотично налаштованих громадян. Доля багатьох українських громадян міста й досі невідома.

  Повідомляється про затримання ще одного бойовика-інформатора терористичної організації "ЛНР". СБУ затримала його на одному з блокпостів у зоні АТО в Луганській області. Цей мешканець Попаснянського району Луганщини регулярно виїжджав на підконтрольну українській владі територію. Під час поїздок за вказівкою ватажків терористів він фіксував розміщення блокпостів, види озброєння та кількість особового складу ЗСУ.

  Стосовно обох інформаторів терористів відкрито кримінальні провадження, тривають оперативно-слідчі дії.

  Попередній матеріал
  В "Південно-Західній залізниці" заявляють, що не виконуватимуть накази "Укрзалізниці"
  Наступний матеріал
  Від Київради вимагають передати родинам загиблих обіцяну землю на околиці столиці

  Результати протидії СБУ російським спецслужбам: відкрито більше 4 тис. кримінальних справ пов'язаних із тероризмом та сепаратизмом

  В Одеській області завершився перший етап антитерористичної зачистки - СБУ

  СБУ надала черговий доказ путінської агресії – відео допиту полонених під Іловайськом російських солдатів

  СБУ перевіряє інформацію про медичні експерименти бойовиків з українськими заручниками