Співробітники Life News знімали вбивства українських військових, щоб продавати відео - МВС

  Радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко заявляє, що затримані СБУ двоє співробітників російського телеканалу Life News знімали, як терористи вбивають українських військових, щоб потім викласти це відео в інтернет для платного перегляду.


  Про це Геращенко заявив на прес-конференції, повідомляє УНІАН.

  “Вони збиралися знімати пуск ракети по позиціях наших військових, тобто займалися зйомкою відео, на якому вбивають людей, а потім за гроші це відео переглядали б. Подібного роду речі - це не журналістика, а пособництво терористам”, - сказав Геращенко.

  Крім того, він додав, що співробітники цього телеканалу фактично займаються в Україні допомогою терористам, інформуючи їх про пересування української військової техніки та розташування військових.

  За словами Геращенка, в зоні антитерористичної операції, згідно із законом про антитерористичну діяльність, робота представників ЗМІ є обмеженою і може здійснюватися лише з дозволу керівництва АТО. “У даному випадку у нас цього, на жаль, не дотримуються, але я сподіваюсь, що Антитерористичний центр перейметься цим питанням”, - сказав Геращенко.

  Нагадаємо, за даними Міністерства оборони України, 18 травня українські військові під час спецоперації затримали групу терористів, які готувалися обстріляти військовий аеродром в Краматорську з переносного зенітного ракетного комплексу, і росіян, які знімали їхні дії.

  Пізніше заступник секретаря РНБО України Вікторія Сюмар заявила: "так звані "журналісти" LifeNews Олег Сидякін і Марат Сайченко є яскравим прикладом сприяння тероризму через інформаційний супровід. Вони не просто одержують відео, ці "журналісти" супроводжують терористичні групи і знімають напади на українських військових. Де-факто, вони є частиною терористичних груп".
  Попередній матеріал
  Терористи захопили міськраду Артемівська - хочуть зірвати вибори
  Наступний матеріал
  На Донбасі голосування відбудеться у третині округів - КВУ