бойовики
5.ua

Спецслужби РФ проводять навчання для представників так званих "ДНР" та "ЛНР" - Наливайченко

  Спецслужби РФ проводять тренінги та навчання для представників самопроголошених так званих "ДНР" та "ЛНР" і розгорнули штаби в Донецьку та Луганську.

  Таке заяввив голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко, передає "Інтерфакс-Україна" посилаючись на інтрев'ю в газеті "День".

  "Спецслужби Росії та їх представники розгорнули штаби в Луганську і Донецьку - вони координують, забезпечують і сприяють навчанням терористів на тимчасово окупованих територіях. Для цього використовуються відповідні полігони. Також спецслужби РФ сприяють у забезпеченні зв'язком терористів, надають їм боєприпаси, російську бронетехніку", - повідомив Наливайченко.

  За його словами, всі ці факти документуються "для кримінальної справи проти терористичних організацій "ЛНР" і "ДНР".

  "Це необхідно і для світового співтовариства, і для трибуналу в Гаазі, і для того, щоб, коли ці території будуть звільнені, кожен, хто причетний до терористичних організацій, був притягнутий до кримінальної відповідальності", - додав він.

  Попередній матеріал
  Ватажок бойовиків "ЛНР" дозволить "Опозиційному блоку" взяти участь у виборах на окупованому Донбасі
  Наступний матеріал
  Усі теракти в Україні готуються і здійснюються спецслужбами РФ – СБУ

  Спецслужби РФ намагаються дестабілізувати ситуацію на Харківщині, але зустрічають відсіч українських правоохоронців - голова ОДА

  Результати протидії СБУ російським спецслужбам: відкрито більше 4 тис. кримінальних справ пов'язаних із тероризмом та сепаратизмом

  На Луганщині СБУ ліквідувала агентурну мережу спецслужб РФ

  Російські спецслужби намагалися здійснити кібератаки на урядові комп'ютери