5.ua

Соцопитування: 13,9% підуть добровольцями до українського війська і 0,6% - до російського

  Майже половина українців (45,3%) допускають вторгнення російської армії на територію материкової частини України, в тому числі 38,7% вважають такий розвиток подій цілком імовірним і ще 6,6% впевнені, що це станеться. Про це свідчать дані соцопитування Центру Разумкова, оприлюднені 6 травня.


  Також згідно з результатами соціологічного опитування, у випадку масштабної російської агресії проти України 13,9% всіх опитаних заявили, що підуть добровольцями в українську армію, при тому 0,6% готові піти у російську армію; також 10,3% опитаних заявили, що будуть брати участь у підпільній діяльності або партизанській війні проти Росії, а 1,1% - в аналогічній діяльності на боці Росії.

  Також 39,3% учасників соцопитування заявили, що будуть підтримувати українську армію та 2,1% - російського агресора; 4,7% опитуваних готові виїхати в інші регіони України, де ситуація буде спокійною, а 2,4% - виїдуть за кордон; при тому 25,5% - нічого не будуть робити в сенсі переїзду.

  Згідно з опитуванням, також 56,4% респондентів вважають, що зараз між Україною та Росією вже йде війна, протилежної точки зору дотримуються 28,5%.

  Опитування проводили з 25 по 29 квітня, було опитано 2012 респондентів від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму. Похибка вибірки не перевищує 2,3%.
  Попередній матеріал
  У Львові біженці з РФ публічно спалили російські паспорти
  Наступний матеріал
  МВС визнає втрату контролю над Луганщиною - забагато озброєних злочинців