фото facebook.com

Сьогодні терористи на Донбасі викрали ще 5 людей - РНБО

  Бойовики продовжують викрадати людей на сході України. Лише за останню добу вони захопили п'ятьох мешканців. Такі дані оприлюднили в РНБО.


  Зі слів речника інформаційного центру Андрія Лисенка, є також чимало випадків, коли бойовики катують заручників. "Так, у полоні терористів у захопленій будівлі Луганської обласної державної адміністрації було закатовано 64-річного історика, голову обласної організації "Просвіта" Володимира Семистягу. За останню добу бойовики викрали п’ятьох громадян України".

  Загалом у полоні терористів станом на сьогодні в Луганській та Донецькій області знаходяться 185 громадян України. Таку цифру навів заступник голови адміністрації президента Геннадій Зубко.

  Як повідомляє кореспондент INSIDER, Зубко вказав, що до списку викрадених терористами входять українські військовослужбовці, громадські активісти, журналісти, представники обласних, районних держадміністрацій та інші особи.

  Зубко пояснив, що до списку АП вносили людей, про яких достовірно відомо, що вони знаходяться у полоні терористів, або що вони зникли на території, яку контролюють терористи.

  Попередній матеріал
  Путін не проти створення зони вільної торгівлі між ЄС та ЄАЕС
  Наступний матеріал
  Українські війська встановлюють блокпости на підступах до Артемівська - ЗМІ
  Loading...