Потяг з останніми уламками збитого "Боїнга" вирушив до Харкова

  Потяг із уламками "Боїнга-777" Малайзійських авіаліній, який був збитий на Донбасі у липні – рушив від донецького Тореза до Харкова.


  За даними ЗМІ, частини літака завантажили у 11 відкритих вагонів та 1 закритий – для більш дрібних уламків. Як повідомляють іноземні медіа, нідерландські експерти вже очікують на прибуття потяга, проте через питання безпеки – час та місце прибуття не оголошується.

  Напередодні в Харківській ОДА на робочій нараді обговорили питання транспортування решток літака. Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації. Присутній на засіданні Міхиль Марханд, керівник міжнародної місії з питань розслідування катастрофи – раніше повідомляв, що усі знайдені уламки "Боїнга" пронумеровані, оглянуті, описані та сфотографовані. Після того, як вантаж буде доправлений до Харкова із захопленої терористами території Донеччини – його передадуть до Нідерландів, де й проведуть остаточні вивчення пошкоджень лайнера.

  Раніше слідча група заявляла, що літак зазнав катастрофи через "зіткнення з великою кількістю високоенергетичних об'єктів". Нагадаємо, численні свідчення вказують на те, що катастрофу рейсу MH-17 в липні над Донбасом, спричинив постріл російських бойовиків із зенітно-ракетного комплексу "Бук".

  Попередній матеріал
  Біля Слов’янська помітили російських диверсантів - триває розшукова операція
  Наступний матеріал
  ЮНІСЕФ надасть Україні $7 млн. допомоги протягом 3-х років