Фото Макс Левин, lb.ua

Соболєв: Українські БТР не захоплені, а проникли на контрольовану російськими бойовиками територію

  Українські БТР на сході України не захоплені, а партизанським методом проникли на територію, яку контролюють російські бойовики.

  Про це заявив на брифінгу в. о. голови фракції “Батьківщина” Сергій Соболєв, повідомляє УНІАН.

  Він зазначив, що скоро буде повідомлення прес-служби Міноборони про те, що “це наші збройні підрозділи використали партизанський метод проникнення безпосередньо в ті частини, які на сьогоднішній день контролювалися військовими підрозділами Російської Федерації, і тими сепаратистами, які ними фінансуються”.

  Соболєв наголосив, що це офіційна інформація, яку надав в. о. міністра оборони.

  Сьогодні зранку ряд місцевих ЗМІ на сході України повідомили, що в Краматорську 6 БТРів української армії оточили місцеві жителі, після чого військові нібито з "перейшли на бік повстанців" і з російськими прапорами вирушили у місто Слов’янськ. У ЗМІ також з’явилося відео, де рухається колона танків з російськими прапорами.

  У Міноборони спростували інформацію, що в Краматорську пересувається російська бронетехніка, а українські БТРи захоплені сепаратистами та російськими військами.

  Як зазначив в. о. начальника управління преси та інформації Богдан Сеник, фото та відео, що нібито підтверджують ці факти, ”є фейком”. Він додав, що на фотографіях затерті номери на техніці, а відео знято зовсім в іншому місці.

  Попередній матеріал
  Турецькі винищувачі вторглися у повітряний простір Греції, зав'язався віртуальний бій
  Наступний матеріал
  Фюле: ЄС може розширити санкції проти РФ