Служба безпеки України затримала іноземного найманця-бойовика "Оплоту"

  Поблизу м. Волноваха Донецької області оперативна група контррозвідки СБУ затримала іноземного найманця, 1972 р.н. – члена диверсійно-розвідувальної групи незаконного збройного формування "Оплот" на прізвисько "Лєзгін".

  Про це 13 грудня повідомив прес-центр СБУ.

  Зокрема, встановлено, що у жовтні ц.р. "Лєзгін" прибув до Донецька з Ростову (Російська Федерація), перетнувши незаконно державний кордон України, добровільно вступив до бандформування бойовика "Шамана".

  Після спеціальної підготовки "Лєзгіна" відібрали до диверсійно-розвідувальної групи, яка складалася з семи бойовиків різних національностей на чолі з громадянином РФ на прізвисько "Електрик".

  "Інтернаціональне злочинне формування брало активну участь в збройних нападах на секрети українських військових, розвідували місця розташування підрозділів Збройних Сил України, надавали їхні координати артилерійським розрахункам терористів для коригування обстрілів по позиціях українських сил", - зазначили у СБУ.

  Контррозвідка СБУ затримала бойовика під час спроби облаштувати засідку для нападу на український патруль. Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.

  Попередній матеріал
  З Одеси на Донбас вирушили 20 правоохоронців
  Наступний матеріал
  Харківські волонтерки готують для бійців АТО сухі домашні борщі

  Затримано бойовика "ДНР" з Азербайджану

  Військові готові дати відсіч бойовикам і під час "режиму тиші" - Генштаб

  На Луганщині продовжуються боротьба АТО з бойовиками за Щастя

  За добу із підконтрольних бойовикам територій виїхала рекордна кількість переселенців