капелан_Філарет
5.ua

Словацькі капелани передали 43 тис. євро допомоги жителям Донбасу

  43 тисячі євро гуманітарної допомоги для потреб мешканців Луганської та Донецької областей передали військові капелани Словаччини українській православній церкві Київського патріархату.

  Ці гроші витратять на закупівлю постільної білизни, вовняних ковдр та аптечок. Частину закуплених товарів віддадуть до лікарень, решту - передадуть мешканцям Сходу через церкви, котрі діють на Донбасі.

  Це не перша допомога Словаччини Україні. Раніше представники цієї країни передавали 57 тисяч євро для закупівлі ліків для потреб мирного населення та військових.

  Нагадаємо, нещодавно Швейцарія доправила на Схід України 300 тонн хімічних препаратів для очищення води. 15 вантажівок з хімікатами прибули до Донецька 15 травня. У департаменті закордонних справ Швеції пояснили, що таку гуманітарну допомогу постачатимуть населенню по обидва боки лінії зіткнення. Адже через значні пошкодження інфраструктури вода у зоні конфлікту більше не відповідає стандартам і може викликати серйозні захворювання, зокрема гепатит.

  Попередній матеріал
  Полк "Азов" оприлюднив інформацію про походження своїх бійців
  Наступний матеріал
  Іноземні інвестори вимагають стягнути з України 170 млрд гривень

  Київські волонтери закупили оптику для українських снайперів

  Херсонські волонтери передали автомобіль бійцям АТО

  Німецький волонтер привіз три мікроавтобуси гуманітарної допомоги в Житомир

  Волонтери винайшли унікальний бронещит для бійців АТО