фото Facebook / Міністерство оборони України

Сім’ї 1128 загиблих бійців ЗСУ отримали 679,7 млн грн допомоги - Міноборони

  Родини полеглих воїнів самостійно обирають фінансову установу для отримання грошової допомоги.

  У повідомленні управління комунікацій та преси Міністерства оборони України, виплата одноразової грошової допомоги членам сімей військовослужбовців, які загинули під час АТО, передбачена статтею 16 Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" та постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2013 р.

  У разі загибелі військовослужбовця загальний розмір грошової допомоги його родині з 1 січня 2014 року становить 609 тис. грн – це 500-кратний розмір прожиткового мінімуму (1218 грн) для працездатних осіб. Виплата допомоги здійснюється членам сімей, батькам та особам, які перебували на утриманні загиблого військовослужбовця, у рівних частках кожному.

  Порядок призначення і виплати цієї одноразової грошової допомоги врегульовано постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2013 р. № 975. Згідно неї, одноразова грошова допомога виплачується особі шляхом перерахування на рахунок в установі банку, зазначений одержувачем виплати, або через касу уповноваженого органу. Таким чином, особа самостійно обирає банківську установу, в якій буде отримувати кошти, а військовий комісаріат перераховує суму на вказаний рахунок.

  Станом на 2 червня 2015 року сім’ям 1128 загиблих військовослужбовців Збройних Сил України виплачено 679,7 млн гривень допомоги.

  Попередній матеріал
  Необхідне збільшення фінансування Міноборони на харчування бійців та закупівлю форми - Гусєв
  Наступний матеріал
  Експорт військової техніки Україною не впливає на виконання оборонного держзамовлення – Гусєв

  Кабмін виділив понад 700 тис. грн на виплату допомоги постраждалим під час Революції Гідності

  Міноборони звітує про виплату бійцям АТО більше 14 млн грн бойових виплат та премій

  Українським військовим виплатили понад 5,5 млн грн за участь у бойових діях

  На окупованій території почали виплату зарплат і пенсій фальшивими рублями