www.moskal.in.ua

Шкіряк: черговий путінський штурм Дебальцевого захлинувся – десантники РФ намагаються тікати з фронту

  За найсвіжішими даними від штабу АТО, протягом понеділка російсько-терористичні війська обстрілювали Дебальцеве 12 разів. Сьогодні головний удар окупантів був зосереджений саме на цьому напрямку.

  На Дебальцівському напрямку Кремль задіяв понад 30 танків, 50 Градів та 4 тисячі бойовиків та солдатів елітних частин російської армії. Таку статистику на своїй сторінці у Facebook оприлюднив радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк. "Генерали ГШ ЗС РФ кинули сюди все, що могли", - підкреслив політик. За його словами, попри такі намагання – тотальний наступ на стратегічне місто і вузлову залізничну станцію захлинувся. Сили АТО зуміли провести успішну оборонну операцію. Як наслідок, морги і лікарні на підконтрольних бойовикам територіях переповнені сотнями трупів і поранених російських військовослужбовців та найманців.

  Також, за даними Шкіряка, солдати елітної дивізії ім. Дзержинського путінської Федерації, як каральний чи загороджувальний загін намагалися зупинити відступ переляканих ульянівських десантників поблизу Вуглегірська і повернути їх на передову.  

  Попередній матеріал
  Порошенко закликає пришвидшити скасування недоторканності депутатів і суддів
  Наступний матеріал
  Обама і Меркель обговорять віч-на-віч ситуацію в Україні

  З-під Дебальцевого під російським обстрілом вивезли ще 50 людей

  На Донбасі сили АТО відбили декілька танкових та піхотних атак бойовиків

  У січні російські бойовики вбили 112 мешканців Донеччини – МВС

  СБУ виявила вербувальний центр ФСБ в одному з українських вишів