5.ua

Шевченківський суд заарештував полоненого ГРУшника Єрофєєва

  Шевченківський районний суд Києва розглянув клопотання прокуратури про обрання запобіжного заходу полоненому спецназівцю Російської Федерації Євгену Єрофеєву. Клопотання розглядала слідчий суддя Валерія Малиновська. В результаті засідання суд заарештував російському військовослужбовця капітана Євгена Єрофєєва до 19 липня 2015 року.

  Як зазначає "РБК-Україна", підозрюваний у здійсненнні терористичної діяльності так званої "ЛНР" Єрофєєв брав участь в судовому засіданні по відеозв'язку. Відначається, що представник прокуратури вважає, що більш м'яка міра запобіжного заходу не забезпечить належного виконання процесуальних дій. На думку прокурора, Єрофєєв може переховуватися від слідства, а також мати вплив на свідків. Адвокат полоненого російського спецназівця виступав категорично проти обрання запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.

  Як повідомив на своїй сторінці у Facebook радник глави СБУ Маркіян Лубківський, райсуд Києва заарештував другого затриманого на Луганщині російського спецназівця Єрофєєва до 19 липня 2015 року. "У зв'язку з необхідністю завершення лікування російських військовослужбовців, конкретне місце утримування під вартою підозрюваних Єрофєєва та Александрова буде додатково визначено Головним слідчим управлінням СБУ", - написав Лубківський.

  Нагадаємо, Шевченківський районний суд міста Києва обрав аналогічний запобіжний захід затриманому в Щасті на Луганщині російському спецназівцю Олександру Александрову. 

  Попередній матеріал
  Туск вважає реальним запровадження безвізового режиму для українців у 2016 році
  Наступний матеріал
  Учасники саміту в Ризі ухвалили підсумкову резолюцію

  Суд арештував затриманого ГРУшника Александрова до 19 липня

  Суд Києва розглядатиме питання арешту затриманих ГРУшників

  Затриманий ГРУшник сподівається, що його обміняють на українських полонених

  Один із російських ГРУшників розповів ОБСЄ, що опинився в Україні за наказом