Шевченківський суд встановить факт збройної агресії РФ проти України

  Сьогодні в реєстрі судових рішень було розміщено інформацію про відкриття Шевченківським районним судом провадження у справі про встановлення факту збройної агресії проти України.

  Про це повідомив ініціатор позову правозахисник Станіслав Батрин, пише DT.UA.

  Суд призначив розгляд справи на 10 червня. Учасником розгляду визнано Раду національної безпеки і оборони України.

  "Це є безпрецедентним рішенням, яке досягнуте "за наслідком 9 місяців війни на юридичному фронті з національною судовою системою", - зазначив Батрин.

  "Наразі ж ми маємо шанс викласти на тисячах аркушів єдиного судового рішенні всі факти збройної агресії, включивши докази від СБУ, МВС, ГПУ, РНБО та від окремих організацій чи громадян, надавши їм оцінку і правову кваліфікацію, встановивши сотні фактів війни проти України регулярними військами РФ, додав він.

  "Безумовно, ми шукаємо підтримки Міністерства закордонних справ і безпосередньо Президента в даному питанні, бо тільки в судовому рішенні ми зможемо зафіксувати всі докази, які надалі визнаватимуться легітимними для світової спільноти. Це імена злочинців, їх правовий статус, завдання і вся ланка зв’язків до вищого керівництва Російської Федерації", — сказав Батрин.

  Нагадаємо, що Станіслав Батрин звертався до Шевченківського суду суду ще 29 серпня 2014 року з вимогою про встановлення факту збройної агресії проти України. Тоді суддя Шевченківського районного суду Сіромашенко відмовила у відкритті провадження. Пізніше рішення було скасоване Апеляційним судом міста Києва, та згодом суддя повторно винесла рішення про відмову у відкритті провадження, але і дане рішення було вчергове скасоване апеляційним судом.

  Попередній матеріал
  Податківці затримали три судна і вилучили контрабанди на 20 млн грн
  Наступний матеріал
  Співробітники ФСБ катували в Криму українського активіста Костенка – адвокат

  Агресія РФ проти України: світ говорить про загрозу нової "холодної війни"

  Україна не допустить, щоб агресія РФ впливала на запровадження безвізового режиму з Євросоюзом - Кулеба

  Бойовикам продовжує надходити підкріплення та зброя з Росії - РНБО

  На Донбасі базується новітня російська зброя – волонтер