фото Youtube/СБУ

Ще один учасник "ДНР" звернувся до СБУ, щоб повернутися додому

  Донеччанин повернувся до родини на умовах програми Служби безпеки України "На тебе чекають вдома".

  Про це повідомляє прес-служба відомства.

  Мешканець Донецької області вступив до лав незаконних збройних формувань восени 2014 року. Він чергував на блокпостах та патрулював вулиці Донецька у складі так званого "ополчення ДНР".

  "З часом він усвідомив, що його та інших "рядових" бойовиків підконтрольні російським спецслужбам ватажки використовують як гарматне м'ясо", - зазначають у СБУ.

  Тож попри постійну антиукраїнську пропаганду та залякування з боку ватажків терористичних підрозділів, чоловік усе ж вирішив повернутися на контрольовану українським керівництвом територію.

  "В Інтернеті він знайшов програму СБ України "На тебе чекають вдома" та, користуючись її умовами, добровільно залишив незаконне збройне формування т.зв. "ДНР", - ідеться в повідомленні відомства. Наразі чоловік перебуває вдома з батьками та чекає звільнення від кримінальної відповідальності. 

  Нагадаємо, нещодавно учасник угруповання "ДНР" добровільно здався поліції.

  Як повідомляв 5.ua, в серпні СБУ розпочала програму повернення на підконтрольну Україні територію учасників "ДНР/ЛНР", які добровільно відмовилися від участі в терористичних угрупованнях і не чинили тяжких злочинів.

  Частиною 2 ст. 258-3 Кримінального кодексу України передбачене звільнення від кримінальної відповідальності особи, яка добровільно повідомила правоохоронний орган про терористичну діяльність, сприяла її припиненню або розкриттю злочинів, вчинених у зв'язку зі створенням або діяльністю відповідної групи чи організації – якщо в діях звинуваченого немає складу іншого злочину і він не є організатором і керівником терористичної групи чи терористичної організації. Аналогічні положення містять статті 260 (створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань), 258-5 (фінансування тероризму) КК України.

  Попередній матеріал
  У Комінтернове зайшли бойовики із бронетехнікою – ЗМІ
  Наступний матеріал
  Росія не може розшифрувати чорні скриньки збитого турками Су-24
  Теги: